Na jídlo mi nikdo nešahejte nebo Vás kousnu!!!! Není nad pořádnou koupel pod tekoucí vodou! Společně s mámou a tátou :) Taková siesta po jídle je k nezaplacení...

"...Skryté říčky jsou hřištěm mnoha obyvatel džungle.Ale nezdá se, že by si to některý z nich užíval tolik, jak tento bezstarostný tvor. To je jihoamerická VYDRA BRAZILSKÁ. Plave si v těchto tajemných, stojatých vodách a hledá nějaké dobrodružství, občas uloví nějakou rybu a hlavně pátrá po něčem, čím by se zabavila.Vydra je dovádivá a je jedno, kde se s ní setkáte. Stejně jako ostatní vydry i tahle si ráda hraje.A nezáleží na tom s kým. Začne pošťuchovat i takového klidného tvora jako je Kapibara. Kapibara je pravým opakem vydry. Jako partner při hraní za moc nestojí-je sobecká, pomalá a bez představivosti. Je to hlodavec, vzdálený příbuzný severoamerického bobra, ale bez bobřího talentu stavebního inženýrství. Představa kabibary o životě je být sama a v tichosti přežvykovat vodní rostliny.Vydra musí nějak vybít svoji nahromaděnou energii a pokud je to nutné vymýšlí si hry, kdy si může hrát sama-například na honěnou, kdy pronásleduje vlastní ocas. Když objeví popínavé rostliny rostoucí těsně nad vodou, začne na nich provádět cvičení jako na hrazdě a sestava může trvat celé odpoledne..."   Zvuková podoba předmluvy, tak jak jsem jí sehnal z jednoho dokumentárního pořadu :)

Líbí se Vám tato předmluva? Já doufám, že ano, protože výstižněji mě již asi nemůže nic a nikdo charakterizovat :) Ale vraťme se zpět ke trochu reálnějším informacím.

Jméno a příjmení: Marek Matucha
Přezdívky: Vydra, Rls (internet), Matutů (kdysi ve škole)
Datum narození: 30.října roku 197x
Místo narození: Severní Morava
Bydliště: Praha
Kontakt marek@matucha.cz, marek972@geocities.com, ICQ UIN: 2424539
Jazyky: Čeština, Angličtina, Francouzština (částečně)
   
Oblíbené pití: Becherův léčivý nápoj (ročník 1807) nebo Johny Walker + Coca Cola
Oblíbené jídlo: Játra na cibulce s kari rýží, grilovací koření (na oblíbených jídlech)
Oblíbené laskominka: Kostičkový nugát
Oblíbené mazlíček: Plyšový GIZMO (znáte film Gremlins?), televize a pohodlná postýlka :)))
Oblíbené sporty: Squash a lyžování

Pokud Vám i tyto informace nestačí a chtěli by jste opravdový životopis, musíte znát tajné heslo.Uznejte přeci jen, že pravý životopis nemůže být k dispozici každému.Heslo oprávněným rád sdělím emailem či telefonem.Upozorňuji ale předem že všechny úspěšné i neúspěšné přístupy jsou logovány!